Eesti Konservaatorite Ühingu X teadusseminar „Minu muuseum ja muud loomad“

Eesti Konservaatorite Ühingul on hea meel välja kuulutada seekordne, juba kümnendat korda toimuv teadusseminar „Minu muuseum ja muud loomad“, mis käsitleb sellel aastal põhifookusena bioloogiliste kahjurite ja -eksponaatide teemasid, mille hulka kuulub hallitusseente ja kahjurputukate tõrje muuseumikogudes ning topiste eksponeerimine. Lisaks põhiteemale on seminari ettekannete seas ka arhiividokumentide uurimine ja kuldamist ning kullatud objektide konserveerimist tutvustavad esitlused. Seminar toimub ühe päeva jooksul ning on jälgitav ka videosilla kaudu. Teadusseminar on mõeldud kõigile konserveerimise ja säilitamisega tegelevatele spetsialistidele. 

Teadusseminar toimub 17.11.2023, 9:30–16.00 Arvo Pärdi Keskuses Laulasmaal. 

6.45 väljub buss Tartust Vanemuise alumisest parklast.

8.30 väljub buss Tallinnast Vene Kultuurikeskuse eest (Mere pst. 5)

16.30 alustavad bussid sõitu tagasi Tallinnasse ja Tartusse.

– Seminari maksumus on EKÜ liikmetele ja kollektiivliikme töötajatele ning Eesti Muuseumiühingu liikmetele 20 eurot ning mitteliikmetele 25 eurot. 

– Konverentsi jälgimine veebis EKÜ liikmetele ja kollektiivliikme töötajatele ning Eesti Muuseumiühingu liikmetele 5 eurot, kõigile teistele 10 eurot.

– Eesti Kunstiakadeemia ja Kõrgem Kunstikool Pallas tudengitele on konverentsil osalemine tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine.

Registreerimise info: https://forms.gle/BmbdgoZaMpP1uLMe7

Eelregistreerimine lõpeb 14. novembril. 

Kava: